Menu

O nas

Scroll down
KTO?
 
W jej skład wchodzą praktycy, którzy stykali się przez wiele lat z różnymi, niejednokrotnie trudnymi rozmowami rekrutacyjnymi. Dzięki doświadczeniu oraz przestudiowaniu wielu polskich, jak i zagranicznych pozycji dotyczących rozmów kwalifikacyjnych, udało Nam się wykreować unikalny poradnik dla osób poszukujących pracy na różnych szczeblach kariery zawodowej.
 
CO?
 
Serwis JobTips pozwala na zapoznanie się z najczęściej zadawanymi pytaniami na rozmowach kwalifikacyjnych! W celu sprawdzenia swojego przygotowania do rozmowy o pracę należy rozwiązać krótki test, składający się z 3 pytań zamkniętych z 5-cioma wariantami odpowiedzi. Tylko jedna jest poprawna! Do każdego pytania uruchamiany jest zegar, sprawdzający  szybkość reakcji na zadawane pytanie. Strona zawiera w sumie aż 101 pytań i odpowiedzi! Poprzez przeanalizowanie zawartego materiału sprawdzisz, czy i jakie popełniasz błędy na rozmowach kwalifikacyjnych. Wyciągniesz wnioski, nad czym w swoich odpowiedziach musisz jeszcze popracować i jak się odpowiednio zaprezentować pracodawcy, aby osiągnąć cel – wymarzoną pracę!
 
DLACZEGO?
 
Nasza strona powstała z potrzeby uświadomienia wielu kandydatów, jaką strategię powinno się przyjąć, aby poradzić sobie z trudnym etapem, jakim jest rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem. Dajemy Ci wskazówki, jeśli  poszukujesz pracy lub zamierzasz zmienić aktualne stanowisko, niezależnie od tego, na jakim etapie kariery się znajdujesz. Jeśli jeszcze nie zostałeś zaproszony do tego etapu, to świetny moment, aby przestudiować poradnik i mieć więcej czasu na odpowiednie przygotowanie się. Serwis kierujemy nie tylko do osób zainteresowanych nową pracą, ale również do pracowników działu HR, którzy poszukują alternatywnych, niestandardowych pytań, jakie warto zadać na rozmowie kwalifikacyjnej. Skuteczne przygotowanie się umożliwi zdobycie lepszego obrazu sytuacji na rynku pracy oraz uzyskanie efektywniejszych wyników dla dwóch stron.